Avcılar / İstanbul

B Otomobil Ehliyet Belgesi (Manuel, Otomatik, Engelli)

B Otomobil Ehliyet Belgesi (Manuel, Otomatik, Engelli)

DESCRIPTION

Otomobil B Sınıfı Ehliyet Belgesi‘nde kaliteli eğitim ve alanında uzman eğitmen kadrosuyla daima yanınızdayız. Hemde Manuel Otomobil Ehliyet ve Otomatik Otomobil Ehliyet seçenekleriyle…

B Sınıfı Otomobil Ehliyeti: Otomobil ve kamyonet kullanacak adaylara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir. B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanabilmektedir.

B Ehliyet Belgesi için yazmış olduğumuz bilgiler Otomatik B EhliyetManuel B Ehliyet ve Engelli B Ehliyet Belgesi alacak adaylar içinde aynı bilgileri kapsamaktadır.

 

Eski Sürücü Belgesi Karşılığı, “B”
Yaş, 18
Deneyim, Gerekmiyor.
Alması Eğitim Gerekli, Trafik ve Çevre Bilgisi, İlk Yardım Bilgisi, Araç Tekniği Bilgisi ve Trafik Adabı teorik dersleri ve direksiyon dersleri
Gireceği Sınavlar, Teorik test sınavı – Direksiyon eğitimi uygulama sınavı
Kullanılabilir Araçlar “M” – “B1” – “F” – “B”
Değişim Süresi, 10 yıl
Kurs Ücreti Fiyat detayı için tıklayınız …
Teorik Harcı Fiyat detayı için tıklayınız …
Direksiyon Harcı Fiyat detayı için tıklayınız …
Başarısız Adaylar için Alması gereken ders ücret ilanına göre normal harçlara eklenecek.
Otomatik Seçeneği Var. B manüel ehliyeti olan B Otomatik kullanım, B otomatik ehliyeti olan B manüel kullanmak için fark başvurusu yapmalıdır.

KALİTE BELGELERİMİZ